تبدیل وبلاگ به سایت

بنام خدا سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما تبدیل وبلاگ شما به سایت .برای این کار دو انتخاب در پیش رو دارید که میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید : 1: تهیه تنها یک دامین 2 : تهیه دامین و یک هاست (جهت ... بیشتر »

3rd Dec 2015
تخفیف 50 درصدی سرور اختصاصی از دیتاسنتر معروف انگلیس

به نام خدا سلام و عرض احترام خدمت شما از امروز ارائه سرور اختصاصی با تخفیف 50 درصدی خدمت شما مشتریان عزیز شروع میشود عزیزانی که تمایل به خرید سرور اختصاصی از دیتاسنتر انگلیس با تخفیف 50 ... بیشتر »

2nd Oct 2015
تغییر پهنای باند چهار پلن آخر به نامحدود !!!

سلام و عرض ادب خدمت تمام کاربران و بازدیدکنندگان عزیز سایت ترک سرور امروز تحول عظیمی در دو پلن آخر یعنی پلن های یک گیگابایتی و دو گیگابایتی رخ داده است ما پهنای باند این پلن ها را از 300 و 500 ... بیشتر »

2nd Feb 2015
مشاهده مشخصات هاست های جدید

  این سرویس ها بر روی سرورهایی پرقدرت با پردازنده های سری Xeon و هارد های پر سرعت SSD در یکی از معتبرترین مراکز داده جهان قرار دارند. همچنین جهت کاهش ریسک از دست رفتن اطلاعات کاربران و نیز افزایش ... بیشتر »

21st Jan 2015
تغییر در سرور های ترک سرور

با سلام این اواخر به دلیل تغییر سرورها مدتی سایت در دسترس نبود و امروز پس از اتمام تمامی کارها دوباره سایت در دسترس میباشد .از این به بعد ما به جای عرضه هاست های آلمانی هاست های لینوکس حرفه ای ... بیشتر »

21st Jan 2015
تولد سایت ترک سرور

سلام و عرض ادب خدمت کاربران و بازدیدکنندگان عزیز امروز در تاریخ  1393/10/24 سایت ترک سرور رسماً در زمینه های ثبت دامنه ملی و خدمات میزبان لینوکس شروع به فعالیت نمود . هدف ما از راه اندازی این سایت ... بیشتر »

12th Jan 2015
قوانین سایت ترک سرور

قوانین مشترکین کلیه کاربران سرویسهای ترک سرور و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویسهای ترک سرور ، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس ترک سرور می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر ... بیشتر »

12th Jan 2015